Hallows and Horcruxes - It all ends here!!! ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~Пикника~

3 posters

Go down

~Пикника~ Empty ~Пикника~

Писане by The_Colorful_Girl 13/2/2009, 3:26 pm

Емма и Сюзън вървяха през гората към едно закътано езерце.Най-накрая стигнаха.Водата на езерото бе кристално-синя.Двете момичета оправиха всичко и се огледаха.Нямаха време, защото Крис щеше да дойде всеки момент и трябваше всичко да е готово.Емма огледа още веднъж всичко, постели голям найлон на тревата, а върху него - красив изпъстрен с цветя чаршаф само с едно замахване на магическата си пръчка.Тя и Сю бяха много сладки в дрехите които бяха избрали да носят.Банските бяха прибрани в кошницата, а храната и напитките бяха стриктно подредени върху чаршафа.Очертаваше се прекрасен следобед.Емма измагьоса балони в небето, а Сю закачи разноцветни знаменца и фигурки по клоните на близките дървета с едно махване на магическата си пръчка.Всичко беше прекрасно.Двете момичета чуха, че някой върви към тях. Това бе Кристиан.Емма изтича и му затвори очите за да бъде всичко изненада, целуна го и каза:
-Надявам се да ти хареса. - при тези думи тя махна ръката си от очите му и той се огледа.Всичко му се струваше невероятно.Той се усмихна на Емс и я попита:
-Ти ли направи всчко това?
Момичето кимна и го озари с усмивка, а той отвърна:
-Прекрасно е.
-Радвам се, че ти харесва.Хайде да седнем на чаршафа. - отвърна Емс и добави: - Колко съм отвеяна.Крис това е приятелката ми Сюзън - Сю това е Крис - гажджето ми. - Емс се усмихна и на двамата, а Крис кимна на Сю и се здрависа с нея.Емс се усмихна и на двамата и каза:
-Е, след като двамата вече се познавате хайде да се позабавляваме. - и тя извади от кошницата касетофон и пусна музика.Първия танц изтанцуваха Крис и Емс, а после Крис седна на чаршафа да погледа как танцуват Емс и Сю.След това те облякоха банските си и настана луда веселба в езерото.Крис наистина си прекарваше страхотно.Емс обви ръце около врата му и го целуна.Той също отвърна на целувката.Водата не беше студена, беше приятно топла, а слънцето весело грееше.Крис обви ръце около кръста на Емс, усмихна й се и й каза:
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

~Пикника~ Empty Re: ~Пикника~

Писане by Rain 13/2/2009, 3:42 pm

-Всичко това е прекрасно и впрочем ,хрумна ми една идея. - той погледна към лицето 'и и леко ,нежно се освободи от прегрътката на момичето ,сетне продължи - Искаш ли утре да отидем до Хогсмийд?
Вече съжали ,че го е казал - тя явно беше възхитена от 'идеята" и реагира неочаквано.Първо го целуна страстно ,а после скачайки /явно от радост ,хах/ отиде при Сюзън да 'и разкаже.
-Емма! - извика Кристиан ,но тя не го чу.
Явно не бе разбрала напълно идеята му ,но все едно - щеше да я остави да се радва.
След пет минути стояха на едно ниско дърво ,хах ,и тримата и момичетата си говореха за момчета.
-Ъмм...-започна Кристиан и сви вежди - Искате ли да играем на криеница?
Той се ухили ,но това определено щеше да е по-готино от бърборенето ,макар да бяха само трима.
-Добре - съгласи се Сюзън.
Тримата скочиха почти по едно и също време и Кристиан заставайки до дървото ,положи ръце на главата си и започна да брои.
-Едно ,две ,три...
Той стигна до тридесет и се обърна...

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

~Пикника~ Empty Re: ~Пикника~

Писане by The_Colorful_Girl 13/2/2009, 6:33 pm

...И започна да ги търси, ала доста бързо ги намери.После тримата седнаха на чаршафа и си хапнаха донасита от вкусните неща, които Емс бе взела от кухнята.Те много се забавляваха.След това те раздигнаха храната и легнаха на чаршафа.Емс хвана Крис за ръката.Вече се свечеряваше, първите звезди сияеха на небосклона.Емс каза:
-Веднъж някой ми каза, че предците ни ни гледат отгоре...
-Вярваш ли?, любопитно попита Сю.Емс кимна, а Крис тръсна невярващо глава.Тримата се умълчаха и загледаха звездите.Очите на Емс блестяха, а Крис се беше умислил отново.Тримата просто седяха и гледаха.Тогава се обади Сюзън:
-Знаете ли, че утре ще има тържество в балната зала послучай деня на влюбените?Не бал, просто тържество.
-Наистина ли?, въодошевено попита Емс, но без да изчака отговор добави: - Ние с Крис няма да ходим.
-КаквоОо? - изумено попита Крис, който помисли, че не е чул добре.
-Чу ме.Няма да ходим. - отвърна Емс, знаейки, че на Крис му бе олекнало неимоверно.Той обаче каза:
-Виж, не искам да правиш жертви заради мен..., затова ако много ти се ходи....
-Крис, искам да ме чуеш много добре.Не правя жертви.Просто няма да ходим и толкова. - Емс го прегърна и се притисна в обятията му, а той все така изумен продължаваше да гледа звездите.Хиляди мисли се блъскаха в главата му и той имаше чувството, че тя ще се пръсне.Емма обаче каквото й да твърдеше наистина го бе направила заради Крис, защото не искаше да го кара да ходи на тържеството насила...Тримата отново мълчаха без дума да продумат........
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

~Пикника~ Empty Re: ~Пикника~

Писане by Ив 13/2/2009, 7:12 pm

Мълчаха около 5 минути,когато Сю развали спокойната тишина:
-Хей,вече е тъмно..май ще е най-добре да тръгваме!-каза тя.
-Хайде да останем още малко-помоли Емс
Сюзън си помисли,че е най-добре да остави Крис и Емс насаме.
-Ето какво-каза-аз ще ви остава на спокойствие...ще си ходя!
-Чакай..сигурна ли си, че ще се оправиш?-попита Крис
-Да,запомних пътя а пък и не е толкова да лече от замъка.Освен това ако се загубя Хагрид ще ме намери на сутринта-усмихна се Сю.
-Не,ще дайдем с теб-каза Емс
-Емма,мога да се опрява..пък и мисля,че трябва да останете насаме...-добави Сю
-Сигурна ли си?-попита сериозно Емма
-Напълно-отвъна Сю.
-Добре тогава...чао-каза Емс и помаха на Сюзън
-Чао,ще се видим на...-започна но се сети,че двамата няма да ходат на пертито-утре.
Крис не каза нищо,само леко размаха ръката си.Сю го прие като ''чао''.
Докато си събираше нещата Сюзън леко намигна на Емма,а тя се усмихна в отговор.Докато се отдалечаваше момичето се обърна и погледна към двамата влюбени.Не можеше да си представи двама човека по-подходящи един за друг.После се запъти към замъка опитвайки се да си спомни пътя.
Ив
Ив
Помощник - Админка :)
Помощник - Админка :)

Aries Брой мнения : 422
Age : 27
Living in: : Michigan
Registration date : 01.01.2009

Върнете се в началото Go down

~Пикника~ Empty Re: ~Пикника~

Писане by Rain 13/2/2009, 7:24 pm

Кристиан се загледа към сянката на Сюзън и се сети колко неудачно 'и е било ,когато например ,Емма го е целувала.Сажали я ,но не каза нищо ,продължавайки да гледа към тъмната гора.
Тогава му хрумна нещо и се изхили когато се сети колко недуачно би било.
-Какво има? - попита Емма с лека усмивка.
-Ами...Нищо.Виж ,и аз ще тръгвам. - той едва не се ухили ,настроението му се подобри значително. - Нали ще се справиш с това?
Тя явно не очакваше този въпорс ,може би искаше той да 'и помогне за почистването...А той буквално се махаше.
-Да ,разбира се. - тя се сгуши в него ,опитвайки се да го накара да остане.
Момчето усети топлите 'и ръце върху гърба си ,полазиха го горещи тръпки и му се искаше да остане ,но трябваше да пробва идеята си.
Кристиан се обърна и леко я целуна по челото ,може би за да не се убиди ,а после се изправи и с лех замах на пръчката си и няколко думи успя да оправя всичко.
-Благодаря. - Емма се усмихна щастливо ,явно мислейки си ,че той ще остане ,но грешеше.
Момчето само кимна лекичко и после се затича напред.

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

~Пикника~ Empty Re: ~Пикника~

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите