Hallows and Horcruxes - It all ends here!!! ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

На полянката

3 posters

Go down

На полянката Empty На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 29/12/2008, 12:02 pm

Поляната беше огромна...Това беше едно от местата на които учениците можеха да си почиват,играят...Тя беше близо до Забранената гора,а под нея се намираше и величественото езеро на замъка.Едно беше сигурно:това беше най-приятното място в "Хогуортс"!

На полянката 102933_553
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 7/1/2009, 8:35 am

Сара и Даниел се разхождаха по полянката.Сара още бе само по дънки и диамантеното си бюстие, но навън бе много студено.Момичето потрепери.Дан й даде якето си и тя каза:
-Аз...благодря. - двамата продължиха да се разхождат хванати за ръце, когато Сара каза:
-Толкова ми е приятно да съм с теб...Обичам те! - момичето го целуна, а той й се усмихваше.Тогава малко под дясното си рамо, там където имаше белег във формата на пеперуда Сара усети пареща болка.Тя се обърна към Дан и каза:
-Да се връщаме горе, а?
-Добре, хайде. - кимна момчето и двамата се върнахав грифиндорската кула.
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 27/1/2009, 5:34 pm

Навън залязваше топлото следобедно слънце, а небето бе украсено в красиви, червени отенъци.Само един човек седеше и му се наслаждаваше докато чакаше.Това бе Емма, която чакаше Крис.Когато слънцето бе наполовина залязло вратата на замъка се отвори и навън с бърза крачка излезе красиво русокосо момче.То отиде при Емма и седна на тревата до нея.Тя се обърна към него и му се усмихна:
-Здравей, Крис.
-Здрасти, Емс. - отвърна й момчето. - Е, достатъчно ли ти бе времето за да решиш с кой от нас оставаш?, настойчиво попита той.
-Аз......да, да взех окончателно решение.
-И какво е то?, вдигна вежди Крис.
-Виж, въпреки че много харесвам Хари........харесвам и теб.Смятам, че е редно да дам шанс на връзката ни.Ще скъсам с него. - каза Емс и погледна Крис право в красивите му сиви очи.Той също я погледна в очите и се усммихна, втората му истинска усмивка.
-Благодаря ти. - каза той след кратко мълчание. - Благодаря ти, че даде шанс на връзката ни, защото...защото и аз......и аз много те харесвам. - при тези негови думи тя се наведе и го целуна.Точно тогава те бяха огрени от силна червена светлина, слънцето бе залязло за да изгрее за тях на следващата сутрин.Когато Емс го пусна тя каза:
-Виж, много искам да дам шанс на връзката ни, защото...защото въпреки че ти твърдиш, че си момче, което...което не е способно да обича аз не мисля така.Знам, че само аз съм в състояние да те накарам да обичаш, и ако е така, а аз съм сигурна, че е така ще го направя. - Емс се усмихна на Крис и допълни:
-Искам да ти покажа нещо, ела.Тя го хвана за ръка и го поведе напред.Стигнаха до брега на езерото и тя каза:
-Затвори очи.
-Защо?, попита Крис.
-Довери ми се. - усмихна се Ем и той без всякакво желание затвори очи.След това тя хвана ръцете му и ги разпери сякаш лети.Момичето с усмивка му каза:
-Вдъхни от свежия въздух.Почувствай бриза който шуми около теб. - при тези думи Емс също затвори очи, но не свали ръцете си от тези на Крис, а преплете пръсти в неговите.Двамата стояха така и слушаха.Той малко по малко започна да озсъзнава какво му бе казала тя и незнайно защо се почувства неописуемо щастлив.Обърна се към Емс и й каза:


Последната промяна е направена от The_Colorful_Girl на 29/7/2011, 1:38 pm; мнението е било променяно общо 1 път
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Rain 28/1/2009, 2:51 pm

-Не съжаляваш ,нали?
Тя ,все още със затворени очи попита:
-За какво?
Той се подсмихна и се изкуши да отвори очи.
-...че избра мен.
За момчето бе загадка дали тя се изненада или не.Емма просто отвори очи и двамата седнаха на брега на езерото.Кристиан търпеливо изчака ,докато тя му отговори.
-Не ,не съжелявам ,но трябва да му обясня някак.Все пак допреди ден се целувах с него...
Крис не бе сигурен ,но май по лицето 'и се мярна сълза.Той се опитваше да не я гледа ,докато плаче ,но не успя...
-Емма ,не плачи! - каза той и инстинктивно я прегърна.
Момичето нежно се освободи ,сетне рече ,с усмивка:
-Не плача ,няма да плача.
Тя положи глава на рамото му.За момента нямаше какво повече да си кажат или да направят.Просто стояха така ,докато Емма не каза:

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 28/1/2009, 5:32 pm

-Виж, аз наистина те обичам и няма причина да се чувстваш по някакъв начин...един вид застрашен....от Хари.Той вече няма да е пречка помежду ни, след като му обясня.Освен това довечера в 20.00ч в кулата на грифиндор ще правим купон по случай края на срока, всички ще си имат кавалери и аз...мисля, че ще бъде добре и аз да бъда с кавалер, все пак не може точно организаторката да е сама. - Емс поруменя и се усмихна на Крис, който отвърна:
-Да, да разбира се, в такъв случай да се срещнем в общата стая 5 минути преди началото, тъкмо заедно ще кажем на Потър. - каза Крис и хвана Емма за ръка отново.
-Става. - усмихна се доволно момичето и двамата тръгнаха бавно към замъка като пътем Емс положи главата си на рамото на Кристиан.
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Rain 12/2/2009, 9:28 am

Кристиан се появи на поляната ,явно тъжен.Лицето му бе помрачено ,но самият той не знаеше за какво.Косата му беше разпиляна ,но очите му не бяха както предишния ден - сега бяха унили.Той понечи да седне ,но после се отказа и ,като луд ,започна да обикаля в кръг и да се опитва да избяга от себе си.Не искаше никой и нищо ,само себе си и това му беше достатъчно.Мантията му се развяваше зад него ,сякаш всеки момент щеше да отлети.
-Какво става с мен?-попита той себе си ,тихо ,но все пак на глас.
-Какво правиш тук? - попита момчешки глас ,леко дрезгав ,но приятен.
Крис леко извърна глава и вече искаше да не го беше правил - там беше Хари ,да онзи с който бе прекарал почти две седмици в палатка и го беше наразил още повече ,след дуела ,макар ,че Крис си беше победител.
-Забранено ли е? - истерично попита Кристиан.
-Не просто...Исках да попитам дали ще ти е проблем като дойда на пикнинка. - Хари изглеждаше искрен ,но Кристиан го погледна с отвръщение.
-Прави каквото щеш. - изсумтя той и после с бърза крачка тръгна към гората.

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 12/2/2009, 1:28 pm

Тогава двамата чуха глас зад себе си.
-Крис, почакай!, беше Емма, която тичаше към тях.Тя настигна Крис, хвана го за ръката и му каза нежно:
-Искам да поговорим за утре. - после се обърна към Хари и каза: - А ти не можеш да дойдеш, не си поканен, освен това пикника е в чест на Крис, че спечели дуела и искам той да се забавлява, не искам да има около себе си...неприятни за него хора... - Емс млъкна и погледна Хари, който кимна и се запъти към замъка.Емс се обърна отново към Крис и каза:
-Извинявай за това, не знам откъде е разбрал за пикника.Впрочем аз те наблюдавах какво правиш иззад едно дърво.Не знам какво се опитваше да направиш, но беше... - тя се замисли за по-точна дума която да използва... - ...беше красиво. - тя му се усмихна и той осъзна колко много го обича тя.Той също се опита да й се усмихне и тя го целуна.Той отвърна на целувката.След като го пусна Емс каза:
-Моля те, не ходи в гората.Не е безопасно. - докато го изричаше в паметта на момичето изникна проблясък и по бузата и се стече една сълза.Крис каза тихо:
-Недей, не плачи за това...
-Не, не плача за това, просто току-що си спомних нещо...тук се запознахме, помниш ли? - Емс избърса очите си и го озари със сияйна усмивка, а той също си спомни и кимна.Тя го целуна още веднъж и каза:
-Аз подготвям всичко за утре...искам всичко да е идеално.Впрочем...недей да се затваряш в себе си и да потискаш чувствата си...говори с някого, разкрий си душата, така ще ти е по-леко...Сега трябва да вървя, ще се видим утре...и не забравяй, че до теб има някой който те обича... - добави тя накрая, целуна го още веднъж и забърза към замъка.Крис бе застанал на едно място без да мърда сякаш пуснал корени...В този момент лъхна лек ветрец, който погали лицето му.Той си спомни онзи път с Емма на поляната и залеза и колкото й да не му се искаше пак затвори очи...нещо се бе променило...до него сега наистина имаше някой, който го обичаше........


Последната промяна е направена от The_Colorful_Girl на 28/7/2011, 3:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Rain 1/3/2009, 2:40 pm

Кристиан се разхождаше самотно по поляната.Бе щастлив ,но не прекомерно.Леко ,внушаващо чуство.И определено страхотно.Бледите му устни ту се разпъваха в широка усмивка ,ту правеха гримаси ,заедно с металносивите му очи.Той бе започнал да обикаля в кръг ,около едно дърво и когато едно листо се откъсна и намери място върху белезникаво русата му коса ,момчето не усети.
На полянката имаше доста ученици ,някои от които го зяпхаха.Той бе свикнал да го зяпат и не обръщаше особено внимание на този така изнервящ факт.Дори му беше приятно да е "в центъра на собствената си вселена".Нещо ,което на малко хора им допадаше.
Изведнъж той се свлече и се облегна на стъблото на големия бук.Крис бутна ръцете си в джобовете на мантията и се засмя.Засмя се на себе си и на факта ,че бе пропилял половин година в собствената си сапунена история.
-На какво се смееш? - попита един глас зад него.
Гласът не бе особено приятен ,може би защото бе леко писклив.Момчето не се обърна и изчака говорещият да се появи пред него.Естествено ,очакванията му се оправдаха и до него се доближи едно момиче.Бе леко небрежна във външния си вид и Крис присви очи - не обичаше занемарени хора ,а очевидно това момиче бе точна такъв тип.
-Интересува ли те? - попита иронично той.
Момичето му се усмихна плахо.Той размисли за преценката си ,но не веднага.След около минута отговори:
-Смея се на... -той за стотна от секунда си помсили какво да каже - ...на времето.
Бе ужасен лъжец и нищо не се получи.Очевидно и момичето си помисли същото ,но не каза нищо.
-Александра Стивънс. - тя протегна ръка.
Кристиан се ухили ,но я пое.
-Кристиан Джеймс. - отговори кратко.
Момичето се приближи и каза:
-Знам.
-Тогава защо питаш? - изтърси Кристиан ,без да мисли.
Момичето седна долу ,при него и той се отдръпна до колкото можа.Рядко някой го заговаряше и може би този факт го бе отчуждил от хората.
-Не съм питала ,ти сам ми каза. - простичко каза Александра.
Крис въздъхна ,беше права...

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 6/3/2009, 3:38 pm

-Трябва да поговорим. - чу Крис глас зад себе си и мълниеносно се обърна - не очакваше да я види тук.
-Емма...какво правиш тук? - попита той.
-Казах ти, трябва да поговорим.Спокойно не съм дошла да се караме. - допълни тя виждайки изражението на Крис и стараейки се да не поглежда момичето на земята. - Дойдох да ти върна пръстена - тя го пъхна в ръката му и я стисна - и да ти кажа, че независимо от всичко аз винаги ще те обичам и подкрепям, искам да знаеш, че винаги можеш да разчиташ на мен за всичко, и се надявам, ако си съгласен разбира се, да останем само приятели...
-Ами виж, сигурен съм, че и ти помниш какво стана последния път, когато се опитахме да бъдем само приятели, затова мисля, че е по-добре...
-...Да се отчуждим. - довърши Ем вместо него. - Добре, щом така искаш....и искам да ти пожелая да бъдеш много, много щастлив, независимо с кой... - каза Ем, пусна ръката на Крис и затича обратно към замъка, а по бузата й се плъзна една сълза.Крис сведе поглед, а Александра го гледаше с интерес и сякаш искаше да го попита какво бе това току-що.Момчето вдигна глава и като забеляза погледа й каза:
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Rain 6/3/2009, 3:53 pm

-Просто стара приятелка.
Погледът на момичето го изненада.За пръв път някой го гледаше така - с неприязън ,но и същевременно погледът беше...нежен?!
Кристиан ръзтърси глава за да прогони новодошлите мисли.
-И си 'и дал пръстен?-тя се изсмя в лицето му ,а момчето се смути....вътрешно.
-Не беше нищо.Нищо...Аз...Аз не я обичам ,не изпитвам нищо към нея.Правех го от съжаление - гаджето 'и беше скъсало с нея.-той се усмихна ,но пак се потвърди това ,че е ужасен лъжец.
-Не си такъв. - Александра сякаш четеше мислите му.
Той я погледна с всичката възможна неприязън - откъде пък тя щеше да знае какъв е той?!Момчето изсумтя и каза:
-Какъвто и да съм ,това не те интересува.
-Харесвам те. - призна тя,
Той се ухили.
-Е ,надявам се поне лесно да приемаш разочарованията - аз не споделям същото.
Планът му не успя - тя не се смути ,просто му смигна.
-Хаххх...-Крис я погледна с отвръщение и допълни - Аз отивам в кулата на Рейвънклоу и да чета тъпите "Пророчески вести" - нещо по-интересно от всички тук.
Погледът му падна върху момичето ,което продължаваше да се усмихва и той не спря да 'и се чуди цяла една секунда.
-Чао - премигна Александра и добави - Ще се видим после.
Докато ставаше Крис 'и смигна:
-Изключено...
Тя продължи да го гледа ,а той се заливаше от смях ,но само наум.Тя очевидно се опитваше да флиртува с него - доста неуспешно и непривлекателно...

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Ив 12/3/2009, 5:51 pm

Сюзън стоеше на полянката сама и си пишеше домашното по Трансфигурация.Беше обедната почивка.Тя тъкмо завършваше тезата си,когато чу стъпки зад себе си.Тя се обърна и мигом лицето й се разтегли в усмивка.
-Здарвей,Джей!-каза Сю и поздрави момчето.
-Здарвей,съкровище!-отвърна й той и се наведе да я целуне.
Тя отвърна на целувката.След ноколо 5 секунди той се отдръпна нежно.
-Какво исакш да правим днес?-попита я усмихнат
-Хъх..мисля,че нямам нищо за правене..освен тази гадост!-каза момичета и посочи листовете по Трансфирурация
-Да ти помогна?-попита Джей
-Много,много ще съм ти благодарна!-Сю го целуна този път по-дълго
-О,мисля по-често да ти помагам за домашните!-отвърна ухилен Джер
Сюзън се засмя и го прегърна.Легна на гърдите му и се опъна.Той започна нежно да гали косата й,после започна да си играе с един кичур.
-Някога казвал ли съм ти,че си много красива?-замисли се Джей
-Само 30-40 пъти.-изпъхтя Сю
-Не,не е достатъчно! - каза - Много си красива!
-41!-засмя се момичето.
-Хей,хайде през уикенда да отидем до Хогсмийд.-предложи Джей
-Наистина ли искаш?-попита Сю
-Само ако ти искаш!-увери я той
-Някога казвала ли съм ти колко си мил?-попита Сю и докара много тона му
-Само 30-40 пъти.-ухили се момчето,също с нейния тон
Тя го сръчка леко в пеброто и се захили.Той също.
-Хаиде да ставаме!-каза Джей
-Защ...?-но преди да довърши видя професора по отвари и започна да се дига
Той мина покрай тях,хвърли им гаден поглед и се оттегли.
Двамата станаха и се хванаха за ръце.Тя положи глава на гърдите му и те се запътиха към замъка...
Ив
Ив
Помощник - Админка :)
Помощник - Админка :)

Aries Брой мнения : 422
Age : 26
Living in: : Michigan
Registration date : 01.01.2009

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Rain 18/4/2009, 11:03 am

Кристиан вървеше бавно през полянта.Видът му, за разлика от предишния ден бе спретнат.Русата му коса беше прехвърлена на страна, закривайки очите му и придаваща внушителен вид на момчето.Кожата му бе зачервена, плътна.Мантията му бе нова и чиста.Цветът 'и контрастрираше със светлата коса.
В ръцете си държеше чантата на Емма, която бе прибрал предишната вечер, от нищо друго, освен учтивост.
Русокосата седеше на тревата с някакъв непознат младеж.Беше видимо по-голям от нея.Макар видът му да бе обикновен, той създаваше някакво особено впечатление за...може би, власт.Поне така му се стори на Крис.Непознатият бе с тъмна коса и катраненочерни очи.Кристиан не успя да определи дали е висок или не, защото бе седнал.Двамата с Емма се смееха.
Смехът на Ем заглъхна, щом видя Кристиан, с чантата си.Русокосият се приближи, някак пазейки дистанция.
-Това - той наблегна - е твое.
Подаде 'и това, което бе нейно и бе готов да си тръгне.
-Почакай. - каза Емма.
Крис се сепна леко, но бързо се окопити.
-Ъ, да...? - вдигна вежди той.
-Искам да ви запозная. - смотлвеви Ем.
-Нямам време за глупости. - изсъска Кристиан.
-Аз съм Диего Де Ла Вега. - каза "непознатият".
-Добре. - излая Кристиан.
-Аз съм новия приятел на Емма. - продължи този Диего.
Момичето го погледна невярващо.Тъмнокосият понечи да хване ръката 'и, но момичето се отдръпна.

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 18/4/2009, 11:41 am

-Но той ми е само приятел и нищо повече. - побърза да заяви Емма и допълни: - Благодаря ти, че ми върна чантата и...извинявай за снощи.Не исках да стане така, не трябваше да се разтройвам, просто...просто не очаквах отговора който ми даде... - момичето плахо се усмихна на Крис, а Диего каза:
-Снощи?Виждали сте се...снощи???
-Е, и? - подразни се Емма и допълни: - Впрочем Диего, това е "момчето с пръстена", и снощи се видяхме за да изясним отношенията си...не че това ти влиза в работата... - каза Ем, при което Диего стана и си тръгна, защото видя, че няма смисъл да стои при тях.Кристиан го изпрати с поглед без всякакво съжаление, че ги оставя сами и се обърна към Еммя:
-Аз също мисля да си тръгвам... - преди обаче да е казал още каквото й да било, Емма хвърли чантата си на земята, обви ръце около врата на момчето и го целуна.Крис се помъчи да я отблъсне, но тя не то пусна и продължи да го целува.Най-накрая момчето я отблъсна по силно и тя залитна назад.Крис ядосан от постъпката на Емма извика:
-ТИ какво си мислиш, че ПРАВИШ???
-Признай си, че и ти това искаш, признай си, че ти хареса!, извика в отговор Емма, и пак понечи да го целуне, но той се отдръпна назад и тя залитна отново, но успя да се изправи и каза:
-Знам, че и ти това искаш, защо го отричаш?Ти ме обичаш, признай си...
-Ти съвсеми си се побъркала, бълнуваш...аз се махам оттук, преди положението да е станало неконтролируемо... - заяви момчето и си тръгна, но преди той да влезе в замъка Емма извика подире му:
-ЩЕ СЕ БОРЯ ЗА ТЕБ КРИСТИАН ДЖЕЙМС И НАКРАЯ ЩЕ ТЕ СПЕЧЕЛЯ, КАКВОТО И ДА МИ СТРУВА ТОВА!!! - момчето се направи,че не я е чуло и невъзмутимо влезе в замъка, но Емма се подсмихна, защото знаеше, че Крис я е чул...Тя се наведе, взе чантата си и тръгна към езерото...
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Rain 28/7/2011, 8:17 pm

Рикон беше седнал на тревата с книга в ръка.Не обичаше да чете, но професорът по вълшебство му каза, че ако не мине следващия изпит ще остане след часовете, а Ерик определно не искаше да става така.Затова сега четеше от скучната книга "Законите на магията".
"Пфф, нищо не мога да разбера!" - ядоса се наум момчето и драматично затвори книгата и я хвърли на земята.Огледа се за някой познат или приятел, с когото да побъбри преди вечерята, но всички наоколо бяха слидеринци и хафълпафци, а той не ги харесваше.
Само едно момиче в тъмночервена мантия се открои от слидеринци и хафълпафци.Говореше с някаква слидеринка, беше хубаво и с чаровна усмивка.Изглеждаше му мътно позната, но не можеше да се сети за името 'и.Изчака я да приключи разговора, след което стана, взе книгата си и се приближи до нея.
- Здравей, аз съм Рикон. - каза 'и и отмена кичур тъмна коса от лицето си. - Може да ми викаш Ерик.
- Знам кой си. - усмихна му се тя, но след като видя объркания му поглед, добави: - Аз съм Ема.
- Чудно как не сме се запознали до сега.Е, поправихме тази грешка. - посочи към езерото и попита: - Искаш ли да се разходим?
Тя кимна и каза:

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by The_Colorful_Girl 29/7/2011, 7:31 am

-Добре, да вървим. - кимна момичето и двамата тръгнаха покрай езерото.Ема наблюдаваше черните облаци които се събираха в небето и каза по-скоро на себе си:
-Супер, ще вали.
Рикон обаче я чу и попита:
-И кое му е супер, че ще стоим затворени в замъка докато бурята отмине ли?, ала за негова изненада момичето се усмихна.
-Ти може и да си стоиш вътре, но аз обожавам да се разхождам навън когато вали. - каза тя и му смигна едва забележимо а сините й очи заблестяха.
Той я изгледа учудено и си помисли:
-Каква особнячка...
Тя наистина не беше като другите момичета.Дори не се държеше момичешки.Докато говореше с нея той имаше чувството че говори с момче, все едно говори със стар приятел...Докато той продължаваше да размишлява върху това каква беше или не беше Ема, те минаха покрай едно доста високо, но удобно за катерене дърво, и докато Ерик се усети момичето вече се беше качило на върха на дървото.Ема дори бе разпуснала плитките си и сега буйния вятър развяваше бясно, къдравата й, руса коса.
-Ще се качиш ли?, попита Ема Ерик, но той поклати глава и каза:
-Винаги съм мразел катеренето. - каза и като хвърли един поглед към черните облаци над тях, които бяха сигурен знак че всеки момент ще завали, попита:
-Ще слезеш ли?, ала Ема поклати глава и каза:
-И да изпусна забавлението когато завали?, невярващо попита тя, а момчето само изсумтя нещо под носа си и каза:
-Е, аз пък искам да си остана сух, за това се връщам обратно... - каза той й се обърна да си върви, когато чу звук от меко тупване до себе си и видя ухилената Ема, явно беше скочила.
-Хайде, от мен да мине, и аз ще се върна в замъка, защото се сетих нещо. - каза тя с дяволита усмивка, която показваше че е намислиа нещо.Ерик тъкмо отвори уста да я попита какво, когато тя му изшътка с пръст, смигна му, и затича към замъка, оставяйки го сам с мислите си...
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

На полянката Empty Re: На полянката

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите