Hallows and Horcruxes - It all ends here!!! ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Виктория-Жулиет Кълън

3 posters

Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Виктория-Жулиет Кълън

Писане by viktoriq_kulun 27/4/2009, 6:33 am

Име -Виктория-Жулиет Карлайл Кълън



Произход - Тя не е чистокръвна,родът й не е стар и легендарен.Просто обикновено семейство.Не е внучка на някоя легенда,нито пък е дъщеря на такъв човек.Жули не се срамува от рода си,въпреки че не са известни.

Характер -Виктория е ентусиазирана и умна.Винаги се опитва да помогне с нещо,но не винаги успява.Обичлива е и лесно се привързва към хората. Не е особено ученолюбива,предпочита да чете нещо интересно,дори и да е ненужно за училище.Тъй като е единствено дете е самостоятелна и не обича никой да се бърка в нейните неща,камо ли пък да я съжалява.Тя е необичайна и понякога често сменя решенията и настроенията си.

Външен вид - Жули е русокоса,синеока.Бледа кожа,перфектно изваяно тяло,носи дрехи в стил "бунтарче".Обича да експериментира с косата си.Прави си розови,черни,всякакви кичури,казват,че много й отиват.Обича си накъдрена косата и ноктите й винаги са лакирани в черно и розово.Тя е лъчезарна,особено когато се усмихне.Усмивката й е бяла и успокояваща,отива й.Носи верижки по ръцете,по вратът и тежък грим.Носи кецове и те в повечето случаи са мерни или розови,на черепчета.

Семейство - Майка й \Нора\ и баща й \Карлайл\ са грижовни.Тя е единствената им дъщеря.На гости често й идват братовчедка й Мия и леля й Хоакина.Чичо й е починал още,когато е била малка.

История - Жули живее с родителите си от малка в Лондон.Те са обикновенно семейство и тя въобще не подозира,че има магически сили. Кръвната връзка със света на магьосниците е чичо й.Когато е била малка той й разказвал приказки за магическият свят.Тя ги помни,а когато става на 11 разбира,че са реалност.Виктория-Жулиет учи в мъгълски училища,като единственото нещо за което съжалява,когато отива в Хогуортс са приятелите й,които я обичат и тъгуват за нея.

Допълнително:

~домашен любимец-котарак на име Хюи
~дарба-пее много добре,истински талант е
~недостатък-не умее да рисува
~талисман-златна верижка

Снимки:
цък
цък 2


Последната промяна е направена от viktoriq_kulun на 27/4/2009, 4:48 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
viktoriq_kulun
viktoriq_kulun
Ученик/чка от Хафълпаф
Ученик/чка от Хафълпаф

Брой мнения : 18
Registration date : 27.04.2009

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by Rain 27/4/2009, 9:46 am

Сега...Първо, щом си такава фенка на Здрач си намери форум, в който да ми пишеш за Есме и Карлайл."Много я обичали"...Та кои родители не обичат децата си?!Това е тъпо.Не можеш ли да измислиш нещо по-оригинално?!Външният вид ми харесва чат-пат, но махни снимките на Аврил, ако обичаш.Дразнят.Намери в www.deviantart.com Wink.И второ - щом е магьосница не може да "си чати с приятели по скайпа".Значи, да обобщим - оправи малко характера и промени името и снимките.

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by viktoriq_kulun 27/4/2009, 4:49 pm

Готова.
viktoriq_kulun
viktoriq_kulun
Ученик/чка от Хафълпаф
Ученик/чка от Хафълпаф

Брой мнения : 18
Registration date : 27.04.2009

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by Rain 28/4/2009, 12:33 pm

Мисля, че бях ясна.

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by viktoriq_kulun 28/4/2009, 4:00 pm

Кое не е наред?!?
viktoriq_kulun
viktoriq_kulun
Ученик/чка от Хафълпаф
Ученик/чка от Хафълпаф

Брой мнения : 18
Registration date : 27.04.2009

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by The_Colorful_Girl 29/4/2009, 10:58 am

Всичко си е наред!Просто тя обича да критикува хората.Остави я и не пипай нищо по героя си, перфектен е.А ако тя пак напише нещо ще й изтрия мнението... Smile
П.П. Сън, не се обиждай, но наистина обичаш да критикуваш хората, още повече че този герой е перфектен!
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by Rain 29/4/2009, 12:00 pm

Хей, аз одобрявам героите, все пак.Нищо...Аз обичам да критикувам, но Михаела обича да ми бърка в реда на подфорума [и ти не се обиждай].

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Виктория-Жулиет Кълън Empty Re: Виктория-Жулиет Кълън

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите