Hallows and Horcruxes - It all ends here!!! ★
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

2 posters

Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by The_Colorful_Girl 30/12/2008, 7:11 pm

Код:
Така.С другата админка - Съни започнахме нещо в стария форум.
Там имаше и коледен бал и тъй като не можем да довършим нашите рп-та в гората зад езерото
без тези в балната зала ще ги постнем и тук и ще заключим темата!
Коледният бал започна.В балната зала нямаше почти никой, само няколко момчета, между които Крис и Хари.Те чакаха своите дами.Най-накрая вратата на балната зала се отвори.Хари отправи поглед натам и застина.Вътре влизаше Емма, която бе невероятно красива и всички момчета се извърнаха да я гледат.След нея влезе Клео, която озари Крис със сияйна усмивка и той остана поразен от красотата й.Хари нежно целуна Емма, а Крис целуна дамата си по ръката и двете момчета заведоха дамите си на масата за четирима, която бяха избрали.Емма и Хари се държаха за ръце.Хари едва едва каза:
-Емма, ти...невероятно красива си.Просто неустоима. - момчето целуна Емма отново, а Крис също гледаше Клео като омагьосан и каза:
-Клео, ти си...изглеждаш...прекрасно!Ужасно красива си! - Крис целуна Клер по бузата и тя леко се изчерви.Тогава зазвуча красива музика и двете момчета заведоха дамите си на дансинга.Те танцуваха доста дълго и когато музиката спря се върнаха на масата си.Емма видя, че приятелката й сияе и си каза, че на Клео и е било нужно точно такова нещо, което да я развесели и каза на Хари:
-Хари...искаш ли да потанцуваме още малко?Още ми се танцува.
-Но разбира се скъпа моя! - отвърна момчето и двамата оставиха Крис и Клео да си поговорят на саме.От първо Крис мълчеше и се наслаждаваше на красотата на момичето, после каза:


Последната промяна е направена от The_Colorful_Girl на 19/6/2012, 1:27 pm; мнението е било променяно общо 2 пъти
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by Rain 30/12/2008, 7:52 pm

-Мисля ,че тази Коледа е страхотна!
Той
го каза нежно ,с чуство и забеляза ,че Клео се е впечатлила.Емма и Хари
продължиха да танцуват ,това даде на Клео и Крис още време сами.
-Ти си страхотен... - прошепна Клео.
-И ти. - също тъй тихо каза Кристиан.
Двамта
се хванаха за ръце през масата ,в същото време Хари и Емс се
върнаха.Четиримата говореха /не особено ентусиазирно/ за учебната
година.Музиката заглъхна ,танцуващите двойки се прибраха по масите ,а
Дъмбълдор стана и каза:
-Весела Коледа ,драги ученици и учители...
По-нататък
не се чу нищо ,защото повечето ученици заръкопляскаха - това ,според
Кристиан значеше ,че искат по-бързо Дъмбълдор да свърши и танците да
започнат.
-Мразя когато започне да произнася дългите си речи. - тихо се изсмя Клео.
Лицето
'и сиаеше.След Дъмбълдор музиката отново започна.Първоначално бяха
нежни балади ,после бе поп и накрая прозвуча рок.Кристиан и Клео
танцуваха на баладите и попа ,но на рока си седнаха.И двамата не бяха
подходящо облечени за рок куфеене - Крис бе в кремаво-бял костюм и
тъмно кестеняво наметало ,които страшно му отиваха.Клео бе в тъмно
лилава вечерна рокля.Емма и Хари се върнаха и Хари каза:


Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by The_Colorful_Girl 30/12/2008, 7:54 pm

-Емма, за бога ти нямаш насита! - захили се момчето и прегърна Емма с едната ръка, а тя седна в скута му и попита:
-Забавлявате ли се, Крис, Клео?
-Да, и то много!, отвърна Клео и отправи на Крис влюбен поглед. Без да го осъзнава момичето започваше да се влюбва в Крис.Крис също започваше да се влюбва в нея.Хари и Емма отново се върнаха на дансинга и оставиха на Крис и Клео време отново да бъдат сами.Крис отново хвана ръката на Клео и в следващата минута без да осъзнават как е станало Клео и Крис се целуваха.Емма и Хари продължиха да танцуват, но някой без да иска се бутна в Емма, която залитна напред.Хари се опита да я улови, но не успя и тя се строполи на пода.Хари й помогна да се изправи и тъкмо щеше да наругае момичето или момчето което бе бутнало Емма, когато възкликна:
-Хърмаяни?Ти, тук?Мислех, че си у вас, при вашите за Коледа.И защо бутна Емма?, но изненадан Хари видя, че тя плачеше.Емма, която също бе изненада каза:
-Хърмс, какво става, добре ли си?
-Аз...не, не съм добре...извинете ме... - с тези думи момичето изхвърча от залата.Емма и Хари бързо се окопитиха и се върнаха на масата си за да си починат.Емма се наведе към Клео и й прошепна набързо случилото се на дансинга, а тя каза:
-Много странно.Емма.Не е типично за Хърм да се държи така. Впрочем би ли дошла с мен до тоалетната?Искам да ти покажа нещо и да поговорим насаме. - попита Клер Емма, която кимна и стана заедно с приятелката си от масата.Хари и Крис, които бяха останали сами се опитаха да подхванат разговор.Хари каза:
-Виждам, че вие с Клео страхотно се забавлявате.Браво на вас.
-Да, наистина се забавляваме, и то много. - кимна Крис и добави: - Виж, мисля, че трябва да знаеш нещо.Не е тук мястото, нито това е времето когато да го узнаеш, но не мога да го крия.Знам, че ти обичаш Емма и би искал да знаеш. - Крис внезапно бе станал сериозен и шепнеше.Хари също със сериозен глас и също шепнешком го попита:
-Крис, за бога какво става.Какво е толкова важно и е с свързано с Емма?
-Виж, те двете с Клео...отново ще се върнат...там.Те искат отново да опитат, но този път сами.Емма ми каза.Тя знаеше, че се тревожа за Клео и нея и искаше да знам.Но ми каза също и че не ти е казала.Аз обаче съм убеден, че ти искаш да знаеш.И всъщност вече знаеш.Но сега не си разваляай вечерта заради това.Когато се приберете в кулата на Грифиндор тогава поговори с Емма. - Крис хвърли притеснена усмивка на Хари, който едва-едва кимна.В главата му препускаха хиляди мисли.Точно тогава Емма и Клер се върнаха усмихвайки се.Емма видя, че Хари е станал мрачен и попита:
-Има ли нещо?Станало ли е нещо?
-Не мила. - отвърна Хари.Той реши да не гоори с Емма за това до края на вечерта и да се забавлява както го бе посъветвал Крис.Той отново заведе Емс на дансинга, и Крис и Клео отново останаха на саме.хвана ръката на Клео, а тя каза:
-Е, сега ще ми отговориш ли на въпроса, който преди няколко дни ти зададох при "Дебелата дама"?Ние...гаджета ли сме?, тя сияеше, защото знаеше отговора.Крис също с усмивка отвърна:
-Да, гаджета сме. - и отново целуна Клер, която също го целуна и двамата изпаднаха в блажен унес.Всички чудесно се забавляваха.Хари и Емма, Крис и Клео и останалите в залата си прекарваха чудесно, когато изведнъж..........
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by Rain 30/12/2008, 7:55 pm

...се чу трясък.Музиката заглъхна ,всички се обърнаха към шума.
-Какво беше това? - уплашено попитаха в хор Емс и Клео.
-Префектите ,изведете по-малките! - заповяда Дъмбълдор.
Кристиан
се втурна напред и задърпа Ем със себе си.Тя ,без да се замисли тръгна
заедно с него ,а Хари и Клео се учудиха ,и секунди след това започнаха
да тичат подир Емма и Кристиан.Обаче Ем и Крис бяха много напред ,Клео
и Хари трудно се ориентираха накъде да тръгнат.Изведнъж Клео се сети за
какво тичат и побутна Хари.
Емс и Кристиан стигнаха до коридора ,но
беше по-добре да не го бяха правили.След тях ,задъхани идваха Клео и
Хари.И четиримата стояха неподвижно.Трима първокурсници лежаха на пода
,може би мъртви.А зад тях се издигаше нещо огромно.
-Дракон! -инстинктивно извика Хари.
Кристиан
не се здържа и се ухили на казаното от Хари.Но внезапно погледа му
отново падна върху лежащите ученици и усмивката му изчезна.'Драконът'
изруга и наведе главата си към децата.Те отстъпха назад.А това не бе
дракон.Бе...някакво тъмно лилаво същество.Изведнъж Емма извика:

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by The_Colorful_Girl 30/12/2008, 7:55 pm

-Не го поглеждайте в очите и бягайте! - момичето веднага се обърна и затича, а Крис, Хари и Клео затичаха след нея.Чудовището се движеше плътно зад тях, но не летеше, а се плъзгаше.Тогава Крис извика:
-Това не е дракон!
-Базилиск е! - чу се викът на Ем.Но след малко тя спря.Спряха и другите трима.Четиримата се оказаха в задънен коридор.
-Какво ще правим сега? - извика Хари.Тогава за удивление на всички те чуха песен на феникс.Емма се зарадва, ако феникса успееше да отклони вниманието на базлиска от тях те щяха да се измъкнат.Песента се усилваше и звучеше все по-близо.Тогава иззад ъгъла изникна огненочервената птица и започна да кълве базалисика където свари и най-вече в очите.Четиримата приятели моментално се възползваха и затичаха обратно към балната зала, където бяха директора и учителите.Те влетяха вътре с гръм и трясък и Емма веднага каза:
-Г-н Директоре Фоукс...базилискът...те... - но момичето спря за да си поеме дъх, ала Дъмбълдор разбра.Той и другите учители излетяха от залата и се насочиха към коридора с базилиска.Клео, Емма, Хари и Крис се огледаха.В балната зала бяха само те.Емма и Клео ги боляха краката от токчетата с които бяха.Двете момичета седнаха на един стол и се събуха да им отпочинат краката.Хари седна до Емма и я прегърна.За малко не я бе загубил.Крис също прегърна Клео.Всички се успокоиха и Емма каза:
-Е, измъкнахме се... - момичето се усмихваше победоносно.Другите кимнаха.Хари каза:
-Добре, че беше Фоукс, не знам какво щяхме да правим иначе. - но докато го изричаше Хари се сети за това което му бе казал Крис за Емма и Клео.За това той заяви на Емма:
-От сега нататък ще бъда плътно до теб.Няма да се отделям от теб, няма да позволя да ти се случи нещо!
-Хари, аз... - понечи да каже Емма и се спогледа с Клео, дали Хари знаеше?
-Хари, виж, мисля че трябва да оставиш Емма да направи каквото е редно. - каза Клер.
-В смисъл?, попита момчето.
-Ами...мисля, че знаеш какво имам в предвид. - каза Клер и хвърли поглед на Емма с който сякаш казваше "Не съм му казала аз".
-Да не би да говориш за... - започна момчето, но преди да довърши цялата зала се разтресе.Емма и Клео веднага се обуха и скочиха на крака.Емма извика:
-Какво става?
-Винмавай! - извика й Хари, защото срещу нея беше политнала една висока колона.Той издърпа Емма и я притисна до себе си.Крис и Клео също се издърпаха настрана.Клео извика:
-Бързо!Към грифиндорската кула!
-Клео, аз съм от Рейвънклоу!, извика в отговор Крис, но Клео само каза:
-Това вече е без значение!, каза Клео.Никой няма да каже нищо.С замъка се случва нещо и най-безопасното място е грифнидорската кула!, Клео и Емма дръпнаха кавалерите си и всички дружно затичаха към грифиндорската кула.Целия замък се тресеше.Изведнъж на последния завой преди кулата...
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by Rain 30/12/2008, 7:56 pm

...всичко се успокои.Не се чуваше нищо ,сякаш това е един обикновен ден.
-Какво стана?! - изненадано попита Емма.
-Мисля ,че... - започна Крис ,но преди да довърши се чу писък.
-Децата в онзи коридор! - напомни Клео.
И
беше вярно - писъкът идваше оттам."Никой не знае за тях..." помисли си
Кристиан ,но после се сети ,че в навалица все някой е минал оттам.
-Хайде ,влизайте! - подкани Хари.
Четиримата
влязоха без парола - явно жената от портрета беше подпийнала и ги
пусна.Крис никога не бе влизал в обща стая на друг дом освен
неговия.Общата стая на Грифиндор бе много по-различна от тази на
Рейвънклоу.Беше голямо ,правоъгълно помещение ,с големи ,червени
кресла.В двата успоредни края имаше по едно огнище.
Емма и Клео
влязоха в момичешките спални за да вземат...Кристиан не чу
какво.Двамата с антипатичния му 'приятел' останаха задно в доста
неловко положение.
След около десет минути момичетата се върнаха ,мълчейки.Всъщност и четиримата мълчаха.Първа се обади Клео:
-Сега какво?
-Имам план!-каза Емс.
Тримата 'и приятели я гледаха учудено ,поттиквайки я да говори.Емма започна:
-Ще отидем в гората.Това тук е дело на Волдемор.Ще пратя бележка на Дъмбълдор. - и тя посочи совата ,чакаща на прозореца.
-Ще лагеруваме ли? - изсмя се изтерично Кристиан.
-Нещо такова. - каза Клео ,без да го поглежда.
-Тогава ни трябва палатка. - заяви категорично той.
-О ,боже ,страх те е да не се изцапаш ли? - изсмя му се Хари и Кристиан инстинктивно посегна към пръчката си.
-Момчета ,не сега. - между тях застана Емма със сериозен вид.
Единственото
,което можеха да правят е да се гледат като на война.Клео взе
поисканата от Кристиан палатка ,Ем надраска една бележка на Дъмбълдор и
я пусна.Четиримата излязоха от кулата и тръгнаха надолу.Бяха на изхода
на замъка ,когато...

Rain
Администратор!
Администратор!

Taurus Брой мнения : 626
Age : 26
Living in: : Somewhere in my mind
Registration date : 26.12.2008

https://hallowsandhorcruxes.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by The_Colorful_Girl 30/12/2008, 7:57 pm

-Стой!Вие тримата да не бягате? - беше Пийвс, училищният полтъргайст.Емма се ядоса и насочи пръчката си към гърлото му:
-Ланглок!, Пийвс млъкна и се хвана за грълото.
-Страхотна магийка. - похвали Хари Емма и добави: - От "нечистокръвния" нали?
Момичето кимна.Четиримата излязоха навън и се насочиха към гората зад езерото.
The_Colorful_Girl
The_Colorful_Girl
Скорпиончето на форума! :)
Скорпиончето на форума! :)

Scorpio Брой мнения : 489
Age : 30
Living in: : MJ's Neverland - The World of Magic and Love
Registration date : 26.12.2008

http://www.iloveyoumore.dir.bg

Върнете се в началото Go down

Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/ Empty Re: Коледния бал/прехвърляне на темата от стария форум/

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите